Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mé vystupování na veřejnosti již nějakou dobu trvá. Ani nevím, kdy jsem poprvé vystoupil. Ale moc dobře vím, jak jsem se ke hraní na klávesy ke zpěvu dostal a jak sem začal hrát na veřejnosti.

            Bylo to myslím si v deseti letech, kdy jsem si domu od mého kamaráda přinesl malé piano, které však nefungovalo. Můj tatínek mi ale piano opravil. Postupem času jsem se na něj trošku naučil hrát, a tak mně rodiče přihlásili na hudební školu Yamaha. Tuto školu jsem navštěvoval asi 9 let. A jak jsem se dostal na veřejnost? Jednoho pěkného dne u mé babičky V Zárybničné Lhotě probíhal maškarní průvod. Po tomto průvodu se šlo do místní restaurace. Ten den jsem poprvé vystoupil před veřejností. Zatím jsem ale pouze hrál na klávesy přes hifi věž. Od hudební školy jsem navštěvoval hudební soustředění, kde jsem poprvé zazpíval. Od té doby hraju a zpívám na veřejnosti hodně často. Sehnal jsem zpěvačku Kristýnu, která semnou zpívala úplně jako první. Jak už to bývá, i zpěvačky se někdy vymění. Měl jsem pak Veroniku, která má dnes rodinu. A v současné době mám novou a mladou zpěvačku Veroniku, která má na svůj nízký věk moc krásný hlas. Mezi tím jsem samozřejmě zkoušel dalších několik zpěvaček, ale nikdy to nebyly ty pravé pro můj typ hudby.

            Od mých začátků jsem vyměnil několik druhů kláves i celé aparatury. V současné době mám klávesy Yamaha 3000, aparaturu o nemalém výkonu.

            Dnes je mi 22 let a hraní je to, bez čeho být nemohu. Jsem si jistý, že mě hraní a zpěv nikdy neomrzí.